Dołącz do Legii Akademickiej! Dni Otwarte w Bibliotece UWM

W imieniu Ośrodka Zamiejscowego w Olsztynie Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji i 16 Dywizji Zmechanizowanej, 4. Warmińsko - Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Olsztynie oraz Regionalnego Centrum Informatyki w Olsztynie zapraszamy na Dni Otwarte w ramach promowania Legii Akademickiej.

Przedsięwzięcie ma na celu rozpropagowanie różnych form służby mundurowej wśród studentów i zachęcenie ich do nauki na kierunkach powiązanych z wojskowością.

Będzie możliwe także uzyskanie informacji dotyczących ochotniczego szkolenia wojskowego dla studentów i absolwentów uczelni.

Wydarzenie odbędzie się 13.12.2023 r. w godz. 10:00 – 14:00, w budynku biblioteki Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.