Wydział

Na naszym Wydziale prowadzimy kształcenie i badania naukowe z zakresu przedmiotów matematycznych i informatycznych. Jesteśmy jednym z najmłodszych wydziałów w Uniwersytecie, ale nasze korzenie sięgają do drugiej połowy ubiegłego stulecia. Jeśli interesuje Cię nasza historia, odwiedź stronę Historia. Dla naszych przyszłych studentów przygotowaliśmy Ofertę kształcenia, natomiast cele Wydziału i prowadzone przez nas badania naukowe prezentujemy na stronach Misja i Badania naukowe. Na stronach Kadra, Struktura, Dziekanat zapoznasz się z organizacją naszego Wydziału - jego pracownikami, katedrami i czasem pracy dziekanatu.

Wydział nasz kształci studentów matematyki i informatyki na 2 kierunkach, w 5 specjalnościach w trybie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Ponadto oferujemy studia podyplomowe.

Kandydatom na studentów polecamy stronę dla kandydatów. Umieszczone są tam informacje dotyczące rekrutacji na studia. Również znajdą się tam informacje dla obecnych studentów dotyczące dodatkowych możliwości kształcenia.

Jeśli nie znalazłeś potrzebnych informacji, napisz do nas. Program prelekcji dla licealistów znajdziesz tutaj.