Rozpocznij swoją naukową przygodę ze Szkołą Doktorską UWM – spotkanie informacyjne

W imieniu Rady Samorządu Doktorantów UWM zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne dotyczące naboru do Szkoły Doktorskiej UWM.

Jeśli chcecie poszerzyć swoją wiedzę, rozwijać pasje oraz prowadzić fascynujące badania naukowe, to właśnie Szkoła Doktorska UWM będzie idealnym miejscem do spełnienia Waszych naukowych aspiracji.

Przedstawiciele SD będą czekać na Was już 14 maja w godzinach 11:30-13:00 w Auli Błękitnej (Centrum Konferencyjne UWM), aby odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące naboru i studiów doktoranckich.

Dołączcie do społeczności doktorantów UWM i stańcie się częścią przyszłości nauki!