Zaproszenie na 19. Studencki Festiwal Informatyczny

Szanowni Państwo,

zwracam się do Państwa w imieniu swoim oraz reszty organizatorów 19. Studenckiego Festiwalu Informatycznego. Jesteśmy głęboko przekonani o wartości pogłębiania wiedzy i rozwijania umiejętności w dziedzinie informatyki i nowych technologii, dlatego też z ogromną przyjemności pragniemy zaprosić całą społeczność akademicką Państwa uczelni do udziału w naszym wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 4-6 kwietnia w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie.

Poniżej przedstawiam krótkie ogłoszenie, do którego przekazania studentom, wykładowcom oraz osobom zainteresowanym tematyką informatyki gorąco zachęcam.

19. Studencki Festiwal Informatyczny to jedno z największych wydarzeń tego typu w kraju, gromadzące studentów oraz pasjonatów technologii z różnych uczelni. Nasza konferencja oferuje trzy dni pełne inspirujących wykładów i praktycznych warsztatów prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin IT.

Co ważne, w przeciwieństwie do wielu podobnych wydarzeń, udział w SFI jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji (z wyjątkiem niektórych warsztatów) – wszyscy zainteresowani są mile widziani.

W ramach Festiwalu będzie można nie tylko uczestniczyć w wykładach i warsztatach, ale także spotkać się ze sponsorami na ich stoiskach, przenieść się w czasie i zagrać w gry z minionych epok, wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz odprężyć się w Strefie Relaksu lub Strefie Ciszy.

19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego odbędzie się w dniach 4-6 kwietnia w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie.

Szczegółowe informacje nt. Festiwalu oraz bieżące wiadomości można znaleźć na stronie internetowej sfi.pl oraz naszych profilach  w mediach społecznościowych: 

Facebooku:  https://www.facebook.com/sfikrakow

Instagramie: https://www.instagram.com/sfikrakow/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sfikrakow

X (Twitterze) : https://twitter.com/sfikrakow

Z poważaniem,

Alicja Deja